Cena impregnatu do klinkieru?

Impregnacja cegieł klinkierowych jest istotnym elementem dbania m.in. o elewację. Dlatego też decydując się na zakup cegieł klinkierowych w https://sklep.auroks.pl/impregnat-do-klinkieru warto zwrócić uwagę również na impregnaty do klinkieru. Ich cena może wydawać się na początku bardzo wysoka, jednak czy aby na pewno jest się czego obawiać?

Przyjrzymy się na początku z jakimi wydatkami trzeba się liczyć gdy chce się kupić impregnat do klinkieru:

 

Wielkość opakowania Cena opakowania
1 litr 86,7 zł
20 litrów 670zł
5 litrów 233,34zł
30 litrów 1650 zł
10 litrów 380 zł
5 litrów 270 zł
20 litrów 650 zł
1 litr 78 zł
1 litr 92 zł

 

Jak widać istnieje wiele impregnatów do klinkieru. Można wybrać zarówno mniejsze, jak i większe opakowania. Wszystko zależy tak naprawdę od tego czego potrzebujesz. Oczywiście bardziej opłacalna cena za litr jest w przypadku większych opakowań, jednocześnie jeżeli nie wykorzystasz takiego impregnatu do klinkieru, to potem prawdopodobnie go wyrzucisz. Możesz oczywiście próbować go sprzedać i odzyskać część zainwestowanych pieniędzy, jednak jest to stosunkowo trudne.

Dlatego też kupując impregnat do klinkieru warto zwrócić uwagę na to ile go potrzebujesz, a następnie zakupić jego odpowiednią ilość. Cena wydaje się wysoka, jednocześnie warto pamiętać, że impregnacja zwiększa żywotność elewacji. Ponadto wykonuje się ją stosunkowo rzadko. Dlatego też warto zainwestować w dobry impregnat do klinkieru.