Projekty domów parterowych, czyli rozwiązanie dla leniwych?

 

Większość z nas przyzwyczajona jest do domów z piętrem, dlatego często trudno nam sobie wyobrazić wybór oferty budynku jednopoziomowego. Przekonanie klientów firmy https://www.homekoncept.com.pl/product-category/dom/domy-parterowe/ do projektów domów parterowych okazuje się często wcale nie tak trudnym zadaniem. Bardzo często wystarczy pokazać, że metraż w przypadku jednego poziomu wcale nie musi różnić się wiele od innych rodzajów budynków, zwłaszcza jeśli wybierzemy projekt domu parterowego z poddaszem, które można zaaranżować na powierzchnię mieszkalną.

 

Budynki pozbawione piętra kuszą przede wszystkim brakiem schodów i bezpośrednim połączeniem każdego pomieszczenia z ogrodem. Brak schodów w projektach domów parterowych to duże udogodnienie zwłaszcza dla starszych osób oraz rodzin z małymi dziećmi. Wbrew pozorom budynki jednopoziomowe to nie tylko rozwiązanie dla leniwych. Warto zastanowić się czy każdego wieczoru po ciężkiej pracy będzie chciało nam się wspinać po schodach do sypialni. W przypadku projektów domów parterowych kuchnia i sypialnie znajdują się na tym samym poziomie, więc nocna wyprawa po szklankę wody to żaden problem i wysiłek.

 

Projekty domów parterowych to także łatwiejsze urządzanie domu.
Projekty domów parterowych to także łatwiejsze urządzanie domu – przypomina specjalista.

 

Projekty domów parterowych to także łatwiejsze urządzanie domu. O wiele łatwiej wnieść meble o większych gabarytach do budynku bez piętra niż męczyć się z wnoszeniem ich po schodach. Decydując się na projekt domu parterowego pozwalamy sobie zaoszczędzić czas i energię każdego dnia, zapewniając wyjątkowy komfort mieszkania.